MONO

Celkový koncept predajne luxusných pánskych oblekov, jednotný vizuálny štýl, marketing, interiér, exteriér.

Jedinečná predajňa v Košiciach ukrýva množstvo práce, nápadov a jedinečných konceptov. Náš najrozsiahlejší projekt doteraz začal od skíc loga, jeho variant a prezentácií celkového konceptu značky. Popri hľadaní tých správnych odtieňov farieb, rezov písma a vizuálneho štýlu sme formovali interiér, exteriér a celkovú konštrukciu predajne. Dokončili sme vizuálny štýl, nastavili základný marketing a vymakali interiér a naplnili ho zaujímavými konceptami a odkazmi, ktoré si viac rozpíšeme na našich facebookových a instagramových stránkach.

UMYSI detailing studio

LOGO, JEDNOTNÝ VIZUÁLNY ŠTÝL, POUKAZY, DARČEKOVÉ PREDMETY, MARKETING

Na Slovensku sa konečne znovu objavuje trend kvalitného remesla. Jednému takému sme pomohli pretaviť jeho zručnosti do vizuálnej formy. Bola by škoda, aby kvalitná poctivá práca nebola zastrešená kvalitnou prezentáciou. Preto sme spolu vybudovali logo, základný vizuálny štýl a charakter, nastavili sme marketing a podporujeme toto štúdio v poctivej remeselnej ceste. Veď remeslo má zlaté dno.

KLUB UNESCO SLOVAKIA

LOGO, JEDNOTNÝ VIZUÁLNY ŠTÝL, SOCIÁLNE SIETE, MARKETING

Klub Unesco Slovakia je inštitúcia, ktorá chráni to čo považujeme za samozrejmé. Naše tradície, kultúru, zvyky a remeslá. To, čo považujeme za poklad, i za gýč, to čím sme typický a máme zapísané v našej DNA.  Tieto aktivity musia mať kvalitný vizuál a preto sme vytvorili nové logo, jednotný vizuálny štýl a dávame tvár väčšine aktivít a podujatí organizovaných pod touto značkou.

EDSA 2014

LOGO, JEDNOTNÝ VIZUÁLNY ŠTÝL, TLAČOVINY, PROSPEKTY, TRIČKÁ, INFORMAČNÝ SYSTÉM

Druhý najrozsiahlejší projekt. Podujatie organizované v atmosfére európskeho hlavného mesta kultúry. Medzinárodný kongres potreboval zastrešiť novým logom, základným vizuálnym štýlom, tlačovinami, propagačnými predmetmi, vlastným oblečením a mnohými inými doplnkami, ktoré podčiarkovali dôležitosť a serióznosť podujatia európskeho formátu.

VRABCHECK

VLASTNÝ BRAND. KONCEPT, LOGO, JEDNOTNÝ VIZUÁLNY ŠTÝL, KOLEKCIE SKATEBOARDOV, TRIČIEK, KOMPLETNÝ MERCH

Projektov čerpajúcich inšpiráciu z ľudových motívov je dnes viac než dosť. Ale my sme iní. My nekopírujeme vzory a nepriliepame ich na naše produkty. My vytvárame niečo nové. Kolekcia skateboardov a celková skateboardová značka sa pýši grafikou, kde je zobrazená družina moderného Jánošíka. Všetky charaktery sú vytvárané podľa reálnych osobností a každý si nesie svoje charakteristické vlastnosti. Túto kolekciu sme vytvorili v spolupráci s PMS-BOARD z Českej republiky, ktorí exkluzívne pre nás vyrobili novučičké dosky a potlačili špičkovou tlačou. Nepredajné, brutal, megaaa.

PMS board

LOGO, KOLEKCIE CUSTOMBOARDOV. SKATEBOARDING, MOUNTAINBOARDING

ČeskoSlovensko stále trvá. Nech si myslí kto chce čo chce. Aspoň čo sa týka kvalitnej cezhraničnej spolupráce. Šikovné české remeselné ručičky a grafika zo Slovenska vytvorili niekoľko originálnych kolekcií skateboardov, mountain a longboardov, ktoré dnes môžme vidieť na európskych i svetových súťažných pohároch. QUALITY MADE IN CZECHOSLOVAKIA

Petramed

GRAFIKY AKTIVÍT, SLUŽIEB, PODUJATÍ, PRODUKTOV, MARKETING.

Petramed v Čadci je zubná klinika, ktorá jednoducho na Slovensku nemá obdobu. Sú najväčší a najlepší. Dlhoročná spolupráca prerástla do priateľstva a tým nabrala spolupráca úplne iný rozmer. Pracovali sme na marketingu, kampaniach a vizuáloch po dlhé roky. Štafetu sme odovzdali inej agentúre a držíme palce, nech náš spoločný projekt rastie ďalej a ďalej.

Catus

OBCHOD SO ŠPORTOVÝMI POTREBAMI. MARKETING, OBALY PRODUKTOV.

Sú vaše obaly v sériovej výrobe? Naše áno! Vďaka Peťovi z Catusu nepredávame len iné značky, ale tvoríme naše vlastné! Peťo im dáva formu, my tvár. Sme radi, že tento šport môžme podporovať a pomáhať v jeho rozvoji.

PRINTINUM

JEDINÁ SKATEBOARDOVÁ ENCYKLOPÉDIA V STREDOVEKOM ŠTÝLE. VLASTNÝ PROJEKT. NEPREDAJNÉ!

PRINTINUM je niečo čo tu nebolo ani nikdy nebude! Veď kto by bol ochotný urobiť skateboardovú a streetartovú encyklopédiu v stredovekom štýle? S ručne maľovanými ilustráciami? V koženom obale? My áno. Sami pred seba. Aby sme zistili či na to máme. A my na to teda máme!

SSŠZL

Slovenský spolok študentov zubného lekárstva. Logo, vizuálny štýl, logá projektov, grafika aktivít, akcií, marketing.

Počas dlhých rokov sa nám spolu so Slovenským spolkom študentov zubného lekárstva podarilo prezentovať správnu zubnú hygienu skutočne pekným spôsobom. Každá akcia, každá aktivita potrebovala zastrešiť vizuálne a my sme tu boli pre nich. Ďakujeme za spoluprácu a štafetu sme odovzdali iným. No naše projekty ostali.