MÁM OTÁZKU old

nebojte sa spoznať nás

AKÉ PONÚKATE SLUŽBY

Sme kreatívna agentúra. Ak váš biznis stratil iskru, alebo rozbiehate nový,  sme tu pre vás. Spoločne nájdeme tú správnu esenciu a vypracujeme vám vizuál, kde ju bude jasne cítiť. Od nápadu, loga, vizuálnej identity až po marketing. Celý proces, celá cesta. Nebojíme sa výziev.

AKÉ MÁTE CENY

Nevieme, či potrebujete logo, kampaň, alebo len darčekový predmet. Bez toho, aby sme spoznali čo potrebujete to nejde. Zdarma vám však pripravíme cenovú ponuku namieru. Neváhajte.

AKÝ MÁTE SYSTÉM PRÁCE

Ak sa rozhodnete pre naše služby, najprv si určíme čo potrebujete. My pripravíme zdarma cenovú ponuku a predstavíme vám ju. Ak budete súhlasiť, zhrnieme si to do zmluvy a my začneme pracovať. Urobíme si prieskum, vypracujeme brainstorming, zhrnieme nápady a tie vám odprezentujeme. Spolu projekt budeme konzultovať a korigovať na správnu mieru. Pripravíme všetky technické podklady a tie vám odovzdáme. A je to! Vaša spoločnosť je na svete!

PREČO BY SOM VÁS POTREBOVAL?

Reklamných a grafických štúdií je mnoho. A každý deň pribúdajú ďalšie. Sú to však rýchlokvasky, ktoré robia projekty ako na páse.  My riešime projekty podrobne, máme za sebou štúdium, prax, reálne odovzdané projekty našim zákazníkom. Vkladáme do každého z nich naše najlepšie nápady a hlavne srdce. A to vycíti váš zákazník a vy si získate jeho dôveru a rešpekt.

KDE PÔSOBÍTE

Košice, Michalovce, mailom celé Slovensko.
Ideme do toho?

AKÉ SÚ VAŠE REFERENCIE?

Roky štúdia, dva tituly, roky praxe, spokojní klienti a zaujímavé projekty. Spoznajte nás.

AKO MI ZLEPŠIA VAŠE SLUŽBY BIZNIS?

Je to jednoduché. Ak vyrábate produkty, alebo poskytujete služby – robíte to pre iných ľudí. Vašich zákazníkov. Ak máte kvalitne zvládnutú prezentáciu, vzbudzujete dôveru. Záujem o vaše služby a rešpekt zo strany zákazníka. Ak tento fakt podceníte, ako môžem ako potencionálny klient veriť firme, ktorá si nevie dať do poriadku ani vlastné logo? Zverili by ste  jej svoje peniaze?

MÁM INÚ OTÁZKU

Tešíme sa na ňu.